funhost.org.ua Терміни і Умови

1. Використання наданих послуг

Послуги, що нами надаються, можуть бути використані тільки в законних цілях. Будь-які незаконні дії на території України або на території Вашої держави або країни, до якої розміщувані вами веб-сайти можуть мати певний стосунок, суворо забороняються. За час використання послуг вам суворо забороняється будь-яку незаконну, погрожуючу, непристойную, наклепницьку, звинувачувальну, вульгарну інформацію у будь-якому вигляді, а також і посилання таку інформацію, включно з будь-якою інформацією, котра сприяє незаконним діям. Політика нетерпимості до спаму: ми не сприймаємо спам (несанкціоновані розсилки) в будь-яких його проявах. Кожен аккаунт, за яким буде помічено участь у розсиланні спаму, буде видалятися без попередження/ залишок оплачених коштів на рахунок клієнта не повертається. Адміністратор має право змінювати або відключати за необхідністю будь-який веб-сайт, аккаунт, базу даних або інший компонент сервера, у випадку його невідповідності цим Правилам БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Також ми залишаємо за собою право в екстрених випадках вносити будь-які зміни у склад клієнтської частини сервера. Ми залишаємо за собою право визначати, що саме є порушенням даних Правил використання послуг.

2. Використання отримуваних ресурсів
Користувачам послуг віртуального хостингу забороняється:
· Ініціювати будь-які процеси на сервері, якщо хоча б один з них займає більше 8Мб оперативної пам'яті Системи або більше 30 секунд процесорного часу, а також більше 5% всіх доступних Системних ресурсів в будь-який момент часу.
· Використовувати програми будь-якого типу в реальному часі, що потребують значних системних ресурсів сервера. Додатки, що виконуються на віддалених хостах, дозволяються без обмежень.
· Запускати будь-яке програмне забезпечення, так чи інакше пов'язане з IRC (Internet Relay Chat).
· Розміщувати (робити доступним ззовні) будь-який контент, що порушує авторські права третіх осіб: неліцензовані mp3, cracks, warez та ін.
· Розміщувати так звані нулені двигунці та інші взламані скрипти.
· Завантажувати та використовувати на наших серверах наступні типи програм:
IRC egg drops, IRC або IRC bots, Proxy servers, Mail bombers, Anonymous mailers, IP spoofers, Port scanners, nph-proxy.
· Масове розсилання неузгоджених попередньо електронних листів (mass mailing). Під массовим розсиланням розуміється як розсилання багатьом отримувачам, так і багаторазова розсилка одному отримувачу. Тут і далі під електронними листами розуміються повідомлення електронної пошти, ICQ та інших подібних засобів особистого обміну інформацією.
· Розміщувати або розповсюджувати порнографічні матеріали та будь-які материали сексуального характеру.

3. Обмеження відповідальності
Ви зобов'язуєтесь захищати Адміністратор хостингу від всякої відповідальності - юридичної, адміністративної, моральної - за всеможливими позовами, штрафами, збитками, витратами, викликаними вашими діями та/або діями ваших відвідувачів при використанні нашого сервісу. Це - без яких-небудь обмежень та виключень - стосується як до Вас (або осіб, що виступають від Вашого імені), так і осіб, чиї аккаунти, домени, сайти або інші компоненти розміщені всередині вашого аккаунту.

4. Безпека та програмне забезпечення
Ви підтверджуєте та погоджуєтеся, що Ви несете повну відповідальність за весь матеріал та його цілісність, який Ви розміщуєте на нашому сервері, а також за збереження та безпеку зберігання Вашого логіну та паролю. Ви погоджуєтеся не робити спроб зламати або інакше пошкодити власність клієнтів або хостингу. Ви підтвержуєте та погоджуєтеся, що Адміністратор хостингу не забезпечує безкоштовну технічну підтримку для будь-якого виду програмного забезпечення та/або скриптів, які Ви встановлюєте. Ви підтвержуєте та погоджуєтеся, що Адміністратор хостингу не займається безкоштовним навчанням веб-дизайну, веб-програмуванню або будь-яким іншим веб-технологіям.

5. Відмова або зупинка надання послуг
Адміністратор хостингу залишає за собою право відмовити у наданні послуг або зупинити надавання послуги будь-кому на свій розсуд. Адміністратор хостингу може відмовити в доступі до всіх послуг або частини послуг без спеціального сповіщення якщо Ви порушуєте дані Правила в будь-якій мірі. Адміністратор хостингу не несе відповідальності за повідомлення або не повідомлення будь-яких третіх сторін про позбавлення Вас доступу та за можливі наслідки, що виникнуть в результаті такого попередження або його відсутності. Ви згідні з тим, що Адміністратор хостингу здійснює електронний моніторинг вашого аккаунту час від часу та в законодавчому порядку має право надати доступ до вашого аккаунту відповідним інстанціям. Адміністратор хостингу залишає за собою право заборонити до публікації ті чи інші матеріали, які на нашу думку є недопустимими, небажаними або такими, що порушують дані Правила. Адміністратор хостингу має право не повертати передоплачені, але невикористані грошові кошти, оплачені за користування послугами, якщо на думку Адміністратор хостингу з вашого боку були порушення цих Правил.

6. Обмеження обов'язків
Ви розумієте, що розміщаючи будь-яку інформацію на свому аккаунті, ви тим самим робите її доступною тій чи іншій частині Інтернет-аудиторії, і Адміністратор хостингу не може обмежити її від доступу до Вашої інформації або застерегти Вашу інформацію від порушення захисту Ваших авторських прав. Ви свідомо приймаєте на себе весь ризик використання отримуваного сервису та всесвітньої мережі Інтернет в цілому. Ви зобов'язуєтесь не робити нічого, що могло б принести хочаб якісь збитки системі ібо іншим мережним ресурсам, використовуючи доступ в Інтернет, включно зі спробами несанкціонованого доступу. Ви зобов'язані виконувати всі вимоги даних Правил, а також всі вимоги, що випливають із обмежень відповідних послуг, які надає Вам Адміністратор хостингу. Адміністратор хостингу залишає за собою право контролювати всі інформаційні потоки сервера своїми засобами. Разом з тим Ви усвідомлюєте, що технічна кофігурація каналоутворюючого обладнання Адміністратор хостингу знаходиться у традиційному взаємному оточенні відповідного обладнання сторонніх компаній, і ніяка спеціальная захищеність каналів зв'язку не гарантується.

7. Ідентифікаційні дані власника аккаунту
Ви підтверджуєте, що приймаючи використання наших послуг, надаєте правдиві контактні відомості (поштову адресу, електронну адресу, номер телефону) та зобов'язуєтеся своєчасно нас повідомляти у випадку їх зміни.

8. Порушення даних Правил
Будучи влсником аккаунта, Ви відповідаєте за весь контент вашого віртуального сервера. Якщо один із ваших співробітників/довірених осіб порушує дані Правила, ми залишаємо за собою право призупинити або видалити Ваш аккаунт в залежності від тяжкості порушення, значимість якого визначається нами.

9. Оплата та інша інформація
Ви зобов'язуєтеся своєчасно вносити всі необхідні платежі за наданий нами сервіс шляхом оплати виставлених рахунків. У випадку, якщо оплата за продовження послуг не надходить протягом 10-ти діб до моменту останнього дня дії послуги, ми залишаємо за собою право заблокуваи аккаунт до отримання відповідної оплати.

10. Визнання даних Правил
Дані Правила є договором оферти, замінюють собою пісьмову або іншу форму договору та мають рівну юридичну з письмовим договором силу. Ви погоджуєтесь з цим та визнаєте безумовну юридичну силу даних Правил. Неможливість виконати будь-який з пунктів даних Правил ні в якому разі не стосується решти частин цього документу, прийнятого обома сторонами. Подібне невиконання може прийматися до уваги нами виключно у випадку Вашої фізичної нездатності дотримання того чи іншого пункту даних Правил.

Адміністратор хостингу залишає за собою право в будь-який час змінити дані Правила без попереднього сповіщення.
Зареєструвавшись, Ви тим самим підтверджуєте своє признання даних Правил та Партнерських Умов(англійською), згоду з ними та зобов'язуєтесь їх виконувати на вищевикладених умовах. "By using our hosting service you are also required to agree with our partners TOS, they can be found here Partner Terms"Створити акаунт!